قوانین وبسایت آموزشگاه حسابداری

قوانین آموزشگاه حسابداری

  1. کلیه مطالب ارائه شده در این وبسایت ماحصل گردآوری چندساله از سایر وبسایت های آموزشی بوده و هیچ گونه دخل و تصرفی در هیچ کدام از فایل ها صورت نمی گیرد.در آینده فایل هایی که توسط خود آموزشگاه حسابداری تهیه می گردد،با صلاح دید اعضای وبسایت مبلغی جهت فروش فایل در نظر گرفته  و امکان دانلود در ازای پرداخت فراهم خواهد شد.
  2. این سایت از حقوق خود می داند نظراتی را که توسط بازدید کنندگان آن درج می گردد،درصورتی که ماهیتی غیر احلاقی،سیاسی و یا به هر نحوی غیر مرتبط با اهداف سایت داشته باشد در وبسایت نمایش ندهد.امکان بررسی آی پی کلیه نظر دهندگان در سیستم سایت مهیا بوده و در صورت لزوم برای افراد خاطی محدودیت دسترسی لحاظ می گردد.
  3. کلیه شبکه های اجتماعی آموزشگاه حسابداری در دسترس عموم با عنوان Acclrn قرار گرفته شده است و لینک هر شبکه به صورت مجزا در بخش فوتر سایت درج گردیده است.این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال سایر شبکه ها با عناوین مشابه این وبسایت ندارد.
  4. در بخش هایی از سایت مانند خبرنامه ایمیلی،آدرس ایمیل شما جهت ارسال خبرنامه دریافت می شود و در بازه زمانی مشخص از طرف سامانه ارسال خبرنامه،اخبار و مطالب سایت برای شما ارسال خواهد شد.کلیه اطلاعات دریافتی از شما محفوظ بوده و از آن جهت ارسال تبلیغات استفاده نمی گردد.
  5. در بخش حمایت مالی از آموزشگاه حسابداری که یک امر جا افتاده در بیشتر وبسایت های دنیا می باشد،کاربران می توانند مبالغی را در جهت کمک به آموزشگاه حسابداری به حساب بانکی متصل به درگاه پرداخت وبسایت واریز نمایند.شماره تماس و مشخصات فرد واریز کننده وجه برای مدیریت وبسایت محفوظ بوده و از آن هیچ گونه بهره برداری نمی گردد.لازم به توضیح است که اطلاعات کارت بانکی شما از قبیل شماره کارت،رمز دوم و CVV2  نه در درگاه وبسایت و نه در درگاه آریان پال ذخیره نمی گردد.
  6. در بخش اخبار آگهی استخدام،کلیه فرصت های شغلی مرتبط با شغل مالی منتشر می گردد.سعی بر این است که آگهی های ارسالی بر روی وبسایت از منابع معتبر بوده ولی این وبسایت صحت و سقم آگهی های منتشره را تایید نمی کند و در صورتی که گزارشی مبنی بر خلاف واقع بودن آگهی به مدیریت وبسایت ارسال گردد،آگهی مربوطه از روی سایت حذف می گردد.متن کلیه آگهی ها ۷ روز بر روی سایت درج شده و پس از آن اطلاعات تماس فرد آگهی کننده حذف می گردد.
  7. میزبان سایت(هاست) و سرور دانلود این وبسایت از طرف سرویس دهنده میهن وب هاست پشتیبانی شده که یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده هاست در ایران می باشد.در صورتی که بنا به دلایلی از قبیل به روز رسانی سرور از طرف سرویس دهنده امکان ارتباط با وبسایت موجود نباشد سعی خواهد شد که این امر به اطلاع کلیه کاربران رسیده شود.
  8. در بخش فروشگاه حسابداری محصولات به صورت دیجیتالی جهت دانلود به فروش می رسد و از درگاه پرداخت امن شرکت زرین پال جهت پرداخت هزینه خرید محصولات استفاده می گردد.لینک کلیه محصولات پس از خرید برای خریداران ارسال می گردد و همراه فایل خریداری شده فاکتورفروش صادر می شود.کلیه فایل ها بر روی سرور دانلود سایت قرار گرفته و مادام العمر می باشد.لینک کلیه محصولات تا ۱۰ روز پس از خرید فعال می باشد و بعد از آن منقصی می شود.
  • امکان انجام هرگونه تغییر در متن و قوانین نوشته شده در این صفحه توسط وبسایت آموزشگاه حسابداری بدون اعلام قبلی وجود دارد.در صورت ایجاد تغییری مهم تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا آن را به اطلاع شما برسانیم.
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com